GOETZ

GOETZ
GOETZ
GOETZ
GOETZ

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI GOETZ (1909 - 1989): komposition, akvatint i färg, signerad och numrerad 19/40, 14 x 24 cm, bok "Lóeuvre gravé de Henri Goetz", edition sonet, medföljer, se sid 59 för denna akvatint.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

726113

2020-02-02