Alfred Manessier

Alfred Manessier
Alfred Manessier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (1911-1993), färglitografi, signerad och numrerad 174/220, dagmått 36 x 54 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

726115

2020-02-02