Jacob Hägg

Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): Fartyg i hamn, signerad J Hägg, akvarell, ca 17x27 cm

726141

2020-01-24