Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1944-2009): (5) kompositioner, signerade Sven Lidberg, märkta EA, färglitografier, bladmått ca 20-35x14-22 cm, oramade

726154

2020-04-26