Vette

Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTE, 1900-talets början, bemålat trä, föreställande knipa, längd ca 35 cm

Åldersrelaterat slitage

726162

2020-04-26