Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSCAR HULLGREN (1869-1948), "Den röda klippan", olja på pannå, signerad, daterad -29, bildmått 50x40 cm
Smärre fläckar och obetydligt färgbortfall
726163
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här