Oscar Kullgren

Oscar Kullgren
Oscar Kullgren
Oscar Kullgren
Oscar Kullgren

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948), "Den röda klippan", olja på pannå, signerad, daterad -29, bildmått 50x40 cm

Smärre fläckar och obetydligt färgbortfall

726163

2020-02-01