Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, föreställande knipor, bemålat trä, längd ca 27-33 cm
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall
726166
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här