Skulptur Berit Johansson

Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson
Skulptur Berit Johansson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERIT JOHANSSON, skulptur, "Fågel", grönfärgad i underfång, signerad och daterad Berit Johansson 2009, höjd 20 cm

726168

2020-01-23