Luxor

Luxor
Luxor
Luxor
Luxor
Luxor
Luxor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUXOR, borsur, mässing, lapis lazuli, plexiglas, numrerad 1686, mått 11,5x7x19 cm

Bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

726172

2020-02-01