Algot Ringström oljemålning

Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ALGOT V RINGSTRÖM (1876-1956): Motiv med stuga bland grönska, signerad samt daterad 1929, olja på duk, ca 49x65 cm

Smärre färgbortfall i kanterna

726176

2020-01-24