Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ALGOT V RINGSTRÖM (1876-1956): Motiv med stuga bland grönska, signerad samt daterad 1929, olja på duk, ca 49x65 cm
Smärre färgbortfall i kanterna
726176
2020-01-24