2 lockdosor sam micomosaik

2 lockdosor sam micomosaik
2 lockdosor sam micomosaik
2 lockdosor sam micomosaik
2 lockdosor sam micomosaik
2 lockdosor sam micomosaik
2 lockdosor sam micomosaik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKDOSOR, 2 st., MICROMOSAIK, 1700- respektive 1800-tal, lockdosor i emaljerad metall mått 6x4,5 respektive 7x5 cm, micromosaik i sten med bevingat lejon mått 9x6,5 cm

Skador

726179

2020-02-01