Förgyllt silver samt camé

Förgyllt silver samt camé
Förgyllt silver samt camé
Förgyllt silver samt camé
Förgyllt silver samt camé
Förgyllt silver samt camé
Förgyllt silver samt camé

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

PARTI SMYCKEN, 3 st, förgyllt silver och camé, 2 broscher samt 1 par örhängen, höjd 1,5- 4 cm.

Bruksslitage.

726182

2020-02-03