Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
PARTI SMYCKEN, 3 st, förgyllt silver och camé, 2 broscher samt 1 par örhängen, höjd 1,5- 4 cm.
Bruksslitage.
726182
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här