Lennart Rohde oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LENNART ROHDE (1916-2005): figurkomposition, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 44, a tergo med dedikation ´Till Thomas Millroth från vännen Lennart Rohde´, 47x34,5 cm
Proveniens: Konstkritiker Thomas Millroth
726184
2020-01-25