Lennart Rohde oljemålning

Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning
Lennart Rohde oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LENNART ROHDE (1916-2005): figurkomposition, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 44, a tergo med dedikation ´Till Thomas Millroth från vännen Lennart Rohde´, 47x34,5 cm

Proveniens: Konstkritiker Thomas Millroth

726184

2020-01-25