Cilla Adlercreutz bordslampor 2 st
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CILLA ADLERCREUTZ, bordslampor, 2st, omkring 1980-tal, glaserad keramik, signeradE Cilla Adlercreutz samt respektive Cilla Adlercreutz & Lars Jöransson, höjd ca 41 cm
Fungerar vid insskrivningstillfället
726193
2020-01-24