Cilla Adlercreutz bordslampor 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CILLA ADLERCREUTZ, bordslampor, 2st, omkring 1980-tal, glaserad keramik, signeradE Cilla Adlercreutz samt respektive Cilla Adlercreutz & Lars Jöransson, höjd ca 41 cm

Fungerar vid insskrivningstillfället

726193

2020-01-24