Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LETTI RAPP (född 1942): "Träff i vintersol", signerad och daterad L Rapp -86, akvarell, ca 22x35 cm
Zustandsbeschreibung
726197
2020-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner