Letti Rapp akvarell

Letti Rapp akvarell
Letti Rapp akvarell
Letti Rapp akvarell
Letti Rapp akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LETTI RAPP (född 1942): "Träff i vintersol", signerad och daterad L Rapp -86, akvarell, ca 22x35 cm

Zustandsbeschreibung

726197

2020-01-23