Timo Sarpaneva vas

Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIMO SARPANEVA, vas, "Railo" Finlandia-serien, signerad Timo Sarpaneva 3359, 1960-tal, gröntonad glasmassa, blåst i träform, höjd 30 cm

Nedslipningar

726198

2020-01-23