Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ASEA, golvlampa, 1900-talets andra hälft, delvis mässing, höjd ca 141 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, bucklor
726208
2020-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner