Staffand Sommelius oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

STAFFAN SOMMELIUS (född 1944): "Nordvästlig vind", signerad Staffan Sommelius, olja på papper, ca 45x30 cm

726222

2020-01-28