Trattgramofon
Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, plåttratt, trälåda med beslag, låda märkt "Nilsson & Axell Karlstad", höjd ca 75 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, renoverad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
726227
2020-01-24