Trattgramofon

Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, plåttratt, trälåda med beslag, låda märkt "Nilsson & Axell Karlstad", höjd ca 75 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, renoverad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

726227

2020-01-24