Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLBÅT, ca 1950-tal, segelbåt, bemålat trä och metall, höjd ca 77, längd 62 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall

726234

2020-01-23