Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, bricka/bordsplatå, tenn med mässingkant, 1935, möjligen Björn Trädgårdh/ Nils Fougstedt, 1930,-tal, 36x21 cm
Repor
726235
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här