Firma Svenskt Tenn bricka

Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, bricka/bordsplatå, tenn med mässingkant, 1935, möjligen Björn Trädgårdh/ Nils Fougstedt, 1930,-tal, 36x21 cm

Repor

726235

2020-01-28