Båtmodeller

Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLBÅTAR, 3 st, ca 1920-tal, segelbåtar samt en eka, bemålat trä och metall, höjd (inklusive ställ) ca 7-80, längd 29-80 cm

HISTORIK: Ekan märkt HH är tillverkad av Harry hallberg vid Hallberg-Rassy-varvet

Skador, korrosion, segel med revor

726241

2020-01-23