Båtmodeller
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLBÅTAR, 3 st, ca 1920-tal, segelbåtar samt en eka, bemålat trä och metall, höjd (inklusive ställ) ca 7-80, längd 29-80 cm
HISTORIK: Ekan märkt HH är tillverkad av Harry hallberg vid Hallberg-Rassy-varvet
Skador, korrosion, segel med revor
726241
2020-01-23