Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERTHA BENGTSSON, Blå eld, tekoppar med fat, 8 st Rörstrand, 1950/60-tal,
3 extra far medföljer, smärre krackelyr
726243
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här