Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, senempire, 1800-tal, fanérad i valnöt, bordsskiva med grönt skinninlägg, med tre lådor i sargen, höjd ca 76, 127x7 cm
Slitage, smärre skador, senare skinn, nyckel saknas
726248
2020-01-25