Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, senempire, 1800-tal, fanérad i valnöt, bordsskiva med grönt skinninlägg, med tre lådor i sargen, höjd ca 76, 127x7 cm

Slitage, smärre skador, senare skinn, nyckel saknas

726248

2020-01-25