Astrid Gate vas
Vollendet
2020-01-25
726257
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ASTRID GATE, Trollslända, glas, Johansfors, signerad och numrerad (limited edition) 45/50, höjd ca 20,5 diameter ca 13 cm.