Astrid Gate vas

Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID GATE, Trollslända, glas, Johansfors, signerad och numrerad (limited edition) 45/50, höjd ca 20,5 diameter ca 13 cm.

726257

2020-01-25