Carl Johan Falcrantz

Carl Johan Falcrantz
Carl Johan Falcrantz
Carl Johan Falcrantz
Carl Johan Falcrantz
Carl Johan Falcrantz
Carl Johan Falcrantz

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): månskenslandskap, olja på duk, signerad, mått ca 60x38 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska Landskap"

Viss krackelyr

726258

2020-01-29