Light up the dark Taklampa Bonderup & Thorup
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, Semi, taklampa, förkromad metall metall, invändigt lackerad i vitt, 1900-/2000-tal, Fog & Mørup, Danmark, höjd ca 29, diameter ca 60 cm
Smärre bruksslitage. Ej funktionstestad.
726279
2020-01-29