Ragnar Falk oljemålning

Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RAGNAR FALK, marint motiv, olja på duk, 35 x 49 cm.

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt ytslitage.

726282

2020-01-31