Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RAGNAR FALK, marint motiv, olja på duk, 35 x 49 cm.
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt ytslitage.
726282
2020-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner