Bosse Andersson

Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOSSE ANDERSSON (född 1952): Landskapsmotiv, monogramsignerad BA samt a tergo, olja på plywood, ca 48x49 cm

726284

2020-01-28