Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FOHUNDAR, 1 par, marmor, Kina, sent 1900-tal, höjd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
726308
2020-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner