Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN (1905-1993), "Sörgården", matbord, Ab Carlsson Bengtsfors, oval skiva, fanerat med valnöt, delbart, längd 150, bredd 100, höjd 75 cm
Skador: Bruksspår, kantmärken
726313
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här