Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JULIO ZAPATA (Född 1932), porträtt, akryl på duk, signerad och daterad -79, 144 x 113 cm.
Ytlig repa.
726320
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här