Julio Zapata akryl

Julio Zapata akryl
Julio Zapata akryl
Julio Zapata akryl
Julio Zapata akryl

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JULIO ZAPATA (Född 1932), porträtt, akryl på duk, signerad och daterad -79, 144 x 113 cm.

Ytlig repa.

726320

2020-02-07