Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952):Silvertärnornas rede, signerad och numrerad Lars Jonsson EA, färglitografi, bildmått ca 20x41 cm
726323
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här