Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952):Silvertärnornas rede, signerad och numrerad Lars Jonsson EA, färglitografi, bildmått ca 20x41 cm

726323

2020-01-23