Ulf Onsberg

Ulf Onsberg
Ulf Onsberg
Ulf Onsberg
Ulf Onsberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULF ONSBERG (född 1932): "Turning Torso", olja på duk, signerad ONSBERG, ca 69x96 cm

726330

2020-01-22