Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Spov vid vattenbrynet - Utställningsaffisch för Centre Culturel Suédois i Paris 1992. signerad, färglitografisk affisch, ca 57x67 cm

726331

2020-01-23