Evert Lundquist

Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Fiskaren, signerad och numrerad 1/50, torrnål, bildmått 32x44,5 cm

726373

2020-01-25