Servietter 1800-tal

Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVETTER, 4 st, 1800-talets senare del, linnedamast, nyrokoko, dekor av rociller och blomster, sammansydda, märkta med skrivet monogram, sammanlagd storlek ca 160x160 cm

Sammansydda, svaga fläckar, ställvist något tunnslitna

726378

2020-01-23