Servietter 1800-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVETTER, 4 st, 1800-talets senare del, linnedamast, nyrokoko, dekor av rociller och blomster, sammansydda, märkta med skrivet monogram, sammanlagd storlek ca 160x160 cm
Sammansydda, svaga fläckar, ställvist något tunnslitna
726378
2020-01-23