Kaffekoppar Empire
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKOPPAR, 4 st., porslin, 1800-talets första hälft, Empire, av varierande tillverkare: Wien, Royal Worcester, ett fat märkt "Sommer Residenz Schloss Nümphenburg, höjd ca 9-11 cm
Slitage, nagg, lagningar, sprickor
726380
2020-01-24