Kaffekoppar Empire

Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire
Kaffekoppar Empire

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR, 4 st., porslin, 1800-talets första hälft, Empire, av varierande tillverkare: Wien, Royal Worcester, ett fat märkt "Sommer Residenz Schloss Nümphenburg, höjd ca 9-11 cm

Slitage, nagg, lagningar, sprickor

726380

2020-01-24