Tillbaka till katalog

Bordslampa Heron

Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

Beskrivning

ISAO HOSOE, bordslampa, modell Heron, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar, 2000-tal, maxhöjd ca 66 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

726410

Datum:

2020-01-25