Ove Sandberg

Ove Sandberg
Ove Sandberg
Ove Sandberg
Ove Sandberg
Ove Sandberg
Ove Sandberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OVE SANDBERG, 1 par bordslampor, Kosta, 2 ljuspunter vardera (varav 1 ljuspunkt inuti glas) signerad "Kosta 76 O Sandberg" samt etikettmärkta, höjd 28 cm inkl sockel

Sprickor på plast, nagg samt skador på inre glasbehållare (ej synliga monterade), ej funktionstestade

726412

2020-02-09