Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
MEISSEN, skålfat, tallrikar, 3 dlr., porslin, Tyskland, 1800-tal, varierande dekor, diameter ca 24-27 cm
En fotring med lagning, ett fat 3:e sortering
726413
2020-01-24