Krukor Höganäs 1800-tal

Krukor Höganäs 1800-tal
Krukor Höganäs 1800-tal
Krukor Höganäs 1800-tal
Krukor Höganäs 1800-tal
Krukor Höganäs 1800-tal
Krukor Höganäs 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

KRUKOR, 3 st, sannolikt Höganäs, 1800-tal, delvis glacerade, hänklar, höjd ca 18-28 cm

Mindre skador

726414

2020-01-23