Per Torndahl

Per Torndahl
Per Torndahl
Per Torndahl
Per Torndahl
Per Torndahl
Per Torndahl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER TORNDAHL, bordslampa, atelier Torndal, Perstorp, 1920/30-tal, försilvrad koppar, dekor av man med pilbåge, höjd 37 cm inkl sockel

Slitage, ej funktionstestad

726425

2020-02-09