Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, figurin, stengods, Rörstrand, i form av jak, signerad GN Rörstrand Sweden, numrerad 14/300, längd ca 38, höjd inklusive sockel av trä ca 25 cm
Glasyrnagg
726434
2020-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här